درباره ما

شرکت خصوصی دانش بنیان “پیشرو افزار و تحلیل داده کارسازگان” ، سال هاست که در زمینه‌ی داده های کلان (Big Data)، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین فعالیت می‌نماید. با به کارگیری این فناوری های نوین و تلاش شبانه روزی کارشناسان، توانستیم ابزاری جامع و کامل به نام وب متریک را برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابان دیجیتال ارائه نماییم که آن ها را قادر می‌سازد که بدون داشتن اطلاعات تخصصی از تحلیل سایت، به آنالیز رفتار کاربران سایت خود بپردازند و بدین ترتیب کسب و کار اینترنتی خود را به سطحی بالاتر ارتقا دهند.

تحلیل وب سایت، مهم ترین اقدامی است که صاحبان کسب و کارهای آنلاین باید برای موفقیت در کسب و کار خود انجام دهند. در واقع تحلیل رفتار کاربران سایت، برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی مناسب و همچنین حرکت نمودن در راستای این استراتژی ضروری است. تنها با استفاده از یک ابزار تحلیل رفتار کاربران مناسب است که می‌توان به ایرادات سایت پی برد و با اصلاح این ایرادات، تجربه‌ی کاربری بهتری را برای کاربران ایجاد کرد. به خاطر داشته باشید که هنگامی که با استفاده از یک ابزار تحلیل سایت به اطلاعات رفتاری کاربران دسترسی پیدا می‌کنید، می‌توانید به صورتی کاملاً هدفمند برای بهبود تجربه‌ی کاربری آن‌ها تلاش نموده و با راضی نمودن مشتریان خود، به موفقیت‌های بیشتری در کسب و کار خود دست یابید.

بدیهی است که در دنیای امروز، کسب و کارهایی موفق هستند که اولین هدف آن ها شناخت دقیق نیاز مشتریان و ارائه‌ی پاسخ این نیاز به آن هاست. وب متریک، یک ابزار تحلیل رفتار کاربران سایت است که به طور کامل توسط متخصصان تیم وب متریک توسعه داده شده است. شما می‌توانید به راحتی و به صورت رایگان شروع به استفاده از وب متریک نمایید. برای این کار کافیست در سایت وب متریک ثبت نام نموده و با دریافت کد اختصاصی خود و قرار دادن آن در Head سایت، تحلیل رفتار کاربران سایت خود را شروع کرده و به این ترتیب، به سوی موفقیت در کسب و کار آنلاین خود گام بردارید. تیم وب متریک به صورت مستمر در حال توسعه‌ی قابلیت‌ها و افزودن گزارش‌های جدید و کاربردی به ابزار تحلیل سایت وب متریک است. مفتخریم که در تمام مسیر پر پیچ و خم حرکت کسب و کارهای آنلاین به سمت موفقیت، همواره در کنار آن ها خواهیم بود.

کارشناسان وب متریک در خدمت شما

کارشناسان ما در کنار شما هستند، جهت درک بهتر خدمات سرویس وب متریک و همچنین دریافت پیشنهادات و نیازهای کسب و کار شما، کارشناسان ما در کنار شما هستند.