کلیک‌ها
یکی از بهترین اقداماتی که می‌توان برای درک جزئیات فعالیت کاربران سایت انجام داد، بررسی تعداد و محل وقوع کلیک‌های آن‌ها در صفحات مختلف وب سایت است. این آمار، کمک می‌کند تا بخش‌هایی از سایت را که کاربران بیشتری روی آن کلیک کرده‌اند یافته و در راستای بهبود تجربه‌ی کاربری سایت و در نهایت داشتن نرخ تبدیل بهتر از آن استفاده نمایید. وب متریک تعداد کلیک‌های تمام لینک‌ها، بنرها،دکمه ها و حتی المان‌های استاتیک سایت شما را به صورت خودکار ثبت کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد.
صفحات خروجی
یک بخش پر اهمیت سفر کاربر، مرحله‌ی انتهایی آن است؛ یعنی جایی که کاربر تصمیم به خروج از سایت گرفته است. به دلیل اهمیت این مرحله، شاخصی جداگانه برای بررسی آن به وجود آمده است که به آن، صفحات خروجی یا Exit Pages گفته می‌شود. صفحه‌ی خروج، آخرین صفحه ای است که کاربر، از آن بازدید نموده و پس از آن از سایت خارج شده است.شما می‌توانید در پنل وب متریک، به اطلاعات دقیقی از صفحات خروجی سایت خود دست پیدا کنید.
جریان رفتاری کاربران
جریان رفتاری کاربران، گزارشی است که صفحات ورود و خروج کاربران را به صورت دسته بندی شده مشخص می‌کند. در این گزارش، ۲۰ صفحه‌ی فرود پربازدید سایت شما نمایش داده می‌شود و صفحات خروج متناظر با آن‌ها نیز بر اساس آمار مراجعات کاربران در قالب یک نمودار به شما ارائه می‌گردد. با نگاه داشتن موس خود بر روی رشته‌های این نمودار می‌توانید جزئیات مراجعات را نیز مشاهده نمایید.

پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید؟

اگر پاسخ پرسش تون رو نتونستید پیدا کنید، می‌تونید از طریق تلفن با شماره 02166361953 یا 09981252400 تماس حاصل کنید و پرسش مدنظرتون رو بپرسید