_

فروش محصول و خدمات

مزیت به تفکیک حوزه فعالیت

کاربران شما از کدام کانال وارد سایت شما شدند و چه محصولات و خدماتی را مشاهده کردند و کدام محصول و خدمت را به سبد خرید خود اضافه کردند و درنهایت چه خریدی انجام دادند؟ کاربران با ارزش، با پتانسیل و ناراضی شما کدامند؟ مشتریان پلاتینیومی، طلایی و نقره ایی شما کدامند؟ چطور می توانید هر کاربر را به دسته بندی بالاتر ارتقاء بدید؟ وب متریک در کنار شماست تا به راحتی به تمامی این سوالات پاسخ داده و بتوانید کسب و کار فروشگاهی خود را توسعه دهید.

_

فروش سرویس

مزیت به تفکیک حوزه فعالیت

کدام کاربران از کدام کانال در پنل شما ثبت نام کردند؟ کاربران چند بار در چه دوره زمانی به پنل شما سر زده اند؟ کاربران بیشتر روی چه کلماتی در پنل کلیک کرده اند؟ کاربران کدام خدمت شما را تا چه مرحله ایی پیش رفته اند؟ کدام خدمات شما را به سبد خود اضافه کردند؟ کدام بسته های خرید را انتخاب کرده اند ولی خرید نکرده اند؟ کاربران شما به کدام خدمات شما اصلا سر نزده اند؟

_

انتشار دیجیتال

مزیت به تفکیک حوزه فعالیت

کدام کاربران از کدام کانال به کدام خبر یا محتوای بلاگی شما سر زدند؟ کدام کاربران به کدام دسته از محتواها علاقه دارند؟ کدام کاربران چند درصد از محتوا را مطالعه می کنند؟ به کدام کاربر چه محتوایی باید پیشنهاد شود؟ کدام بخش از صفحه اصلی بیشترین کلیک را دارد؟ کدام بخش برای کدام کاربر می بایست در هنگام ورود نمایش داده شود؟ صفحات ورودی اصلی سایت کدامند؟ وب متریک در کنار شماست تا بتوانید محتوا خود را به دست کاربر هدف خود برسانید.

کارشناسان وب متریک در خدمت شما

کارشناسان ما در کنار شما هستند، جهت درک بهتر خدمات سرویس وب متریک و همچنین دریافت پیشنهادات و نیازهای کسب و کار شما، کارشناسان ما در کنار شما هستند.